Білітест-безболісний аналіз на білірубін у новонародженого

Замір: 280 грн.

Замовити

Основні характеристики Білітесту:

  • Вимір білірубіну відбувається автоматично транскутанно (через шкіру). Для отримання результату немає потреби у заборі крові!
  • Результати Ви бачите одразу на екрані через 2 сек
  • Точність приладу можна перевірити прямо на місці за допомогою спеціального футляра, який ми надамо
  • Помилка показань рівня білірубіну новонароджених +- 10 ОД
  • Час збереження результату на табло-індикаторі: 30 сек.

Точний, високочутливий, безболісний аналіз на білірубін у новонародженого! Для отримання результатів не потрібно більше мучити малюка та брати кров для аналізу! Результати готові вже за 2-3 сек!

У ході лікування жовтяниці новонародженого часто доводиться здавати кров на аналіз білірубіну новонародженого, щоб відстежити динаміку лікування. Це займає Ваш час і потрібна чимала витримка батьків, тому що для аналізу необхідно проводити забір крові з вени або пальчика малюка.
Тепер Вам не потрібно їздити до лабораторії з новонародженим для аналізу. Ви легко можете замовити послугу вимірювання рівня білірубіну вдома.

Щоб визначити рівень білірубіну в крові малюка за допомогою Білітесту, необхідно лише прикласти головку приладу до шкіри дитини на 1-2 секунди. Результат відразу видно на екрані аналізатора в одиницях транскутанного білірубінового індексу (ТБІ), що має високий рівень кореляції з концентрацією сироваткового білірубіну. Щоб перевести результати в мкмоль/л, достатньо помножити показання приладу на 10.
Зазвичай роблять 3 виміри: лоб, груди та на ручках або ніжках.

Адреса

м. Київ
вул. Маршала Гречка 13, оф.


Контакти

Viber: 063 139 31 72
Телефон: 063 139 31 72

Посилання

Наш канал YouTube
Статті
Прокат

Графік роботи

Заявки приймаються цілодобово.

Час доставки:
пн-пт - 15:00-20:00
сб - 12:00 - 19:00
нд - вихідний.