Обладнання для фототерапії новонароджених

Ваші запитання

Так, під час проведення сеансів фототерапії необхідно захищати статеві органи малюка. Підгузки достатньо для захисту.

Під час проведення сеансів фототерапії дитина повинна бути повністю голенькою (захищати потрібно тільки очі (окуляри для фототерапії новонароджених) та статеві органи малюка). Матрац-грілка потрібен для того, щоб під час лікування малюкові не було холодно. Якщо дитина замерзатиме, вона не лежатиме під лампою.

Ні, не треба.
Лампа має випромінювання, яке не сушить шкіру малюка. Це м'який ультрафіолет із довгою хвилі 450 нм на піку. Така модель ламп ідеально підходить для лікування жовтяниці новонароджених.

Відстань над дитиною має бути не менше 30 см. Рекомендуємо 45-50 см.

Світлодіодна лампа має більшу інтенсивність, ніж лампи Philips. Довжина хвилі однакова (450-465 нм-для лікування жовтяниці новонароджених). Світлодіодну лампу для лікування жовтяниці ми рекомендуємо замовляти у тих випадках, коли у дитини високий рівень білірубіну або затяжна жовтяниця новонароджених (після 2 міс.)
Також трапляються випадки, коли дитина перебуває під лампою 2-4 години на день. Тоді звичайно краще орендувати саме світлодіодну лампу для лікування жовтяниці.

Побічних ефектів немає. Ви можете, через кілька днів, спостерігати за зміною кольору калу дитини. Це є нормою та позитивною динамікою. Колір калу змінюється завдяки тому, що його забарвлює пігмент білірубіну, який виводиться з організму малюка.

Адреса

м. Київ
вул. Маршала Гречка 13, оф.


Контакти

Viber: 063 139 31 72
Телефон: 063 139 31 72

Посилання

Наш канал YouTube
Статті
Прокат

Графік роботи

Заявки приймаються цілодобово.

Час доставки:
пн-пт - 15:00-20:00
сб - 12:00 - 19:00
нд - вихідний.